Serwis i kalibracja alkomatów FITalco

Posiadamy profesjonalne laboratorium do badania i serwisu alkomatów, z najnowocześniejszym stanowiskiem kontrolno-serwisowym w Polsce.

Serwis alkomatów prowadzimy od ponad 20 lat. Przeprowadzamy skuteczne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz kalibracje alkomatów. Priorytetem dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego naprawami zajmuje się specjalna jednostka w naszej firmie – Laboratorium Serwisowe Alkomatów. Laboratorium Alkomatów wyposażone jest w specjalistyczne urządzenia umożliwiające wszystkie rodzaje napraw alkomatów. Pracownicy Laboratorium są wykwalifikowanymi specjalistami, współpracującymi z producentami alkomatów i od lat zajmują się naprawami alkomatów. Potrafią szybko zidentyfikować problem i usunąć usterkę również w alkomatach, których ze względu na dużą awaryjność nie posiadamy w sprzedaży.

Procedura wysyłania alkomatu do naprawy/kalibracji:Sprzedawane przez nas alkomaty objęte są 2 letnią gwarancją, dzięki której z razie problemów z alkomatem, za darmo go dla Ciebie naprawimy.

W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą lub wykrycia wady w alkomacie zakupionym w naszym sklepie, prosimy o sprawdzenie daty zakupu na dokumencie zakupu oraz o kontakt.

Posiadamy najdłuższe w Polsce doświadczenie w naprawach alkomatów podręcznych. Jako pierwsi stworzyliśmy w naszej siedzibie profesjonalne Laboratorium Serwisowe Alkomatów, które umożliwia przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz napraw alkomatów. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybkie i fachowe naprawy. Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usuwane bezpłatnie o odpowiednim czasie od daty dostarczenia towaru do gwaranta zgodnie z ustawą z dn. 27.07.2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. W razie braku stwierdzenia wadliwości urządzenia stawia się je do dyspozycji uprawnionego w miejscu, w którym stwierdzono brak wadliwości. Alkomat często można w łatwy sposób naprawić samemu wykorzystując funkcję samooczyszczania. Wszystkich rad udzielamy za darmo.

Sprzedawane przez nas alkomaty są kalibrowane bezpośrednio przed wysyłką do Klienta, co zapewnia dokładność wskazań i pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, zdarzających się w innych firmach. Jeżeli masz wątpliwości czy Twój alkomat wymaga kalibracji skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci określić czy Twój alkomat podaje prawidłowe wyniki. Wszystkie usługi serwisowe odbywają się zgodnie z procedurą ISO 9001 co gwarantuje najwyższą jakość usług oraz szybki termin wykonania.

Kalibrację wykonuje wykwalifikowany personel naszego laboratorium według ustalonych procedur w ściśle określonych warunkach odniesienia (temperatura, wilgotność, ciśnienie, stężenie, itp.). W procesie tym alkomat otrzymuje próbkę powietrza podobną do powietrza wydychanego przez człowieka, ale o znanym stężeniu alkoholu. Pozwala to sprawdzić czy alkomat wskazuje taką samą wartość i ewentualnie skorygować wskazania alkomatu.

W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą czy wątpliwości prosimy o kontakt.