Dla kierowców

Na kierowcy spoczywa ogromna odpowiedzialność. Nie tylko za siebie i pasażerów, ale także za innych uczestników ruchu drogowego (pieszych, rowerzystów, zwierzęta itp.). Warto zainwestować w bezpieczeństwo swojego otoczenia i sprawdzić swoją zdolność prowadzenia samochodu za pomocą testera trzeźwości. W sklepie FITalco przedstawiamy alkomaty idealne dla kierowców. W zależności od potrzeb klienta – doradzamy jakie urządzenie spełni oczekiwania użytkowników.
Podręczne alkomaty to odpowiedni wybór dla osób oczekujących kompaktowego rozwiązania. Mały gabaryt oraz waga sprawi, że urządzenie zmieści się w każdej torebce czy schowku, a podręczny pokrowiec zabezpieczy alkomat przed uszkodzeniem i zapewni higienę użytkowania.
Drugim rozwiązaniem odpowiednim dla kierowców, także zawodowych jest AlcoBlow. Idealny dla osób, które stawiają na szybkość pomiaru i niezawodność. Doskonale znany wszystkim kierowcom jako policyjna świeczka, pracuje w dwóch trybach: aktywnym i pasywnym.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć