Marki

 • Alcovisor
 • Andatech

  Andatech

  Andatech jest w 100% własnością australijską, wielokrotnie nagradzaną firmą działającą w Vermont w stanie Wiktoria. Firma Andatech, założona od 2003 roku, koncentruje się na produktach, które poprawiają zdrowie i bezpieczeństwo społeczności w codziennym życiu.

 • FITALCO
 • LION

  LION

  Brytyjska firma z Barry w południowej Walii w Wielkiej Brytanii i specjalizująca się w analizie alkoholu w wydychanym powietrzu. Dostarcza większość sprzętu używanego przez policję w Wielkiej Brytanii i eksportuje do kilkudziesięciu krajów na całym świecie poprzez sieć lokalnych dystrybutorów. Najbardziej znane alkomaty to popularny na polskim rynku Alcoblow czy Lion 500.Brytyjska firma z Barry w południowej Walii w Wielkiej Brytanii i specjalizująca się w analizie alkoholu w wydychanym powietrzu. Dostarcza większość sprzętu używanego przez policję w Wielkiej Brytanii i eksportuje do kilkudziesięciu krajów na całym świecie poprzez sieć lokalnych dystrybutorów. Najbardziej znane alkomaty to popularny na polskim rynku Alcoblow czy Lion 500.

 • SENTECH

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć