Kalibracja alkomatów

Zas%C3%B3b%201fitalco.png

Posiadamy profesjonalne laboratorium do badania i serwisowania alkomatów, z najnowocześniejszym stanowiskiem kontrolno-serwisowym w Polsce. Nasze laboratorium wyposażone jest w profesjonalne urządzenia marki GUTH Laboratories. Od 1991 roku zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i obsługę posprzedażową oferowanych przez nas alkomatów. . Priorytetem dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego naprawami zajmują się wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat zajmują się naprawami alkomatów oraz współpracują na co dzień z producentami alkomatów. Potrafią oni szybko zidentyfikować problem i usunąć usterkę również w alkomatach zakupionych w innych firmach. Procedura wysyłania alkomatu do naprawy/kalibracji:

  1. Tester należy bezpiecznie zapakować (bez dodatkowych akcesoriów i baterii). W przypadku braku opakowania wysyłający ponosi ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. Do przesyłki prosimy dołączyć kartkę z opisem usterki oraz danymi kontaktowymi w tym numerem telefonu, kartę gwarancyjną oraz kopię (ksero) dokumentu sprzedaży
  2. Jeżeli do produktu nie jest dołączona karta gwarancyjna podstawą do świadczeń gwarancyjnych jest dokument zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT dołączane do przesyłki). 
  3. W przypadku braku karty gwarancyjnej i/lub dowodu zakupu alkomat będzie naprawiany odpłatnie. 
  4. Przesyłki należy kierować na adres jednego z serwisów naszej firmy: Amii Sp. z o.o. - ul. Grabińska 23, 92-780 Łódź lub al. Krakowska 87, 02-180 Warszawa z dopiskiem „SERWIS”. 
  5. Przesyłki wysłane na adresy innych oddziałów mogą znacząco wydłużyć okres naprawy. 
  6. Przesyłki za pobraniem nie będą przez naszą firmę przyjmowane.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć