Profesjonalne

Dla wszystkich przedsiębiorców, dbających o bezpieczeństwo i higienę pracy w swojej firmie niezbędnym narzędziem okazuje się alkomat. Testery trzeźwości przeznaczone dla firm muszą charakteryzować się szybkością pomiaru, wytrzymałością, niezawodnością i możliwością przeprowadzania dużej ilości badań w krótkim czasie. Doskonałym w tym segmencie jest nasz, wszystkim znany alkomat przesiewowy AlcoBlow. Jego szybkość oraz praca w trybie pasywnym umożliwia, nie tylko kontrolę trzeźwości, ale także sprawdzenie zawartość alkoholu w płynach wnoszonych na teren zakładu pracy.
Różne sytuacje mogą zobligować pracodawcę do przeprowadzenia badania pracownika z koniecznością zapisu wyniku, który później będzie użyty jako dowód w sprawie. W takich sytuacjach polecamy alkomaty dowodowe, zapewniające dokładne badanie z możliwością wydruku wyniku pomiaru np. FITalco Prodigy S z wbudowaną pamięcią i możliwością archiwizacji 10 tysięcy pomiarów wraz dokładną datą i godziną, danymi osoby badanej oraz przeprowadzającej badanie. W zestawie do alkomatu można kupić, także drukarkę.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć