O firmie Amii SP. Z O.O. jako długoletnim partnerze oferującym usługi serwisu i kalibracji testerów trzeźwości:

W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą lub wykrycia wady w alkomacie zakupionym w naszym sklepie, prosimy o kontakt. Posiadamy najdłuższe w Polsce doświadczenie w naprawach alkomatów podręcznych. Jako pierwsi stworzyliśmy profesjonalne Laboratorium Serwisowe Alkomatów, które umożliwia przeprowadzanie badań diagnostycznych oraz napraw alkomatów. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na szybkie i fachowe naprawy.

Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usuwane bezpłatnie o odpowiednim czasie od daty dostarczenia towaru do gwaranta zgodnie z ustawą z dn. 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego. W razie stwierdzenia braku wadliwości urządzenia zostanie ono odesłane bez czynności serwisowych na adres wskazany przez Klienta.

Wszystkich rad udzielamy za darmo. Kalibracja alkomatu kupionego w naszym sklepie dokonywana jest bezpośrednio przed wysyłką do Klienta, co zapewnia dokładność wskazań i pozwala uniknąć przykrych niespodzianek, zdarzających się w innych firmach. Wszystkie usługi serwisowe odbywają się zgodnie z procedurą ISO 9001 co gwarantuje najwyższą jakość usług oraz szybki termin wykonania. W naszym serwisie kalibracja alkomatu wykonywana jest przez wykwalifikowany personel naszego laboratorium według ściśle ustalonych procedur oraz w określonych warunkach odniesienia (temperatura, wilgotność, ciśnienie, stężenie, itp.). W procesie tym alkomat otrzymuje próbkę powietrza podobną do powietrza wydychanego przez człowieka, ale o znanym stężeniu alkoholu. Pozwala to sprawdzić czy alkomat wskazuje taką samą wartość stężenia alkoholu jak zadana cieć wzorcowa i w przypadku ewentualnych rozbieżności skorygować wskazania alkomatu. 

Posiadamy profesjonalne laboratorium do badania i serwisowania alkomatów, z najnowocześniejszym stanowiskiem kontrolno - serwisowym w Polsce. Nasze laboratorium wyposażone jest w profesjonalne urządzenia marki GUTH Laboratories. Od 1998 roku zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i obsługę posprzedażową oferowanych przez nas alkomatów. Priorytetem dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego naprawami zajmują się wykwalifikowani specjaliści, którzy od lat zajmują się naprawami alkomatów oraz współpracują na co dzień z producentami alkomatów. Potrafią oni szybko zidentyfikować problem i usunąć usterkę również w alkomatach zakupionych w innych firmach.
Procedura wysyłania alkomatu do naprawy/kalibracji:


1.Tester należy bezpiecznie zapakować (bez dodatkowych akcesoriów i baterii). W przypadku braku opakowania wysyłający ponosi ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu. Do przesyłki prosimy dołączyć kartkę z opisem usterki oraz danymi kontaktowymi w tym numerem telefonu, kartę gwarancyjną oraz kopię (ksero) dokumentu sprzedaży.

2.Jeżeli do produktu nie jest dołączona karta gwarancyjna podstawą do świadczeń gwarancyjnych jest dokument zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT dołączane do przesyłki).

3.W przypadku braku karty gwarancyjnej i/lub dowodu zakupu alkomat będzie naprawiany odpłatnie.

4.Przesyłki należy kierować na adres jednego z serwisów naszej firmy: Amii Sp. z o.o. - ul. Grabińska 23, 92-780 Łódź lub al. Krakowska 87, 02-180 Warszawa z dopiskiem „SERWIS”.  

5.Przesyłki wysłane na adresy innych oddziałów mogą znacząco wydłużyć okres naprawy.

6.Przesyłki za pobraniem nie będą przez naszą firmę przyjmowane. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć