Amii Sp. z o. o. - właściciel sklepu FITalco.pl jest dynamiczną firmą prywatną obecną na rynku ponad 40 lat. W swoim portfolio posiadamy doświadczenie w następujących branżach:

- filtry do wody (produkcja i serwis)
- dystrybutorów wody (produkcja i serwis)
- alkomatów (dystrybucja i serwis)
- kesek (zapinek do futer)

We wszystkich tych dziedzinach możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy obecni na wielu rynkach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze produkty są zawsze najwyższej jakości i cieszą się powodzeniem w wielu krajach na całym świecie, między innymi w Niemczech, Holandii, Włoszech, Estonii, Chinach, Grecji, Rosji, Kazachstanie, Turcji oraz na Ukrainie, Białorusi czy Litwie. Amii jest firmą, która cieszy się zaufaniem swoich partnerów. Mamy wielu stałych klientów, których grono systematycznie się powiększa, charakteryzuje nas także stabilna współpraca z dostawcami. Jedną z naszych rozlicznych zalet jest płynność finansowa. Firma posługuje się wyłącznie własnym kapitałem i często kredytuje klientów. Elastyczność, w połączeniu z wysoką jakością produktów oraz konkurencyjnymi cenami, wyróżnia nas wśród innych firm i stanowi o naszym sukcesie.

Jak do tej pory nasza firma siedmiokrotnie otrzymała Gazelę Biznesu (za lata 2006, 2007, 2008, 2011, 2012, 2013 oraz 2014) - nagrodę przyznawaną przez Puls Biznesu dla dynamicznie rozwijających się firm średniej wielkości. Z kolei w 2014 roku otrzymaliśmy nagrodę E-Gazeli Biznesu, za dynamicznie rozwijającą się firmę e-commerce w Polsce. Aby nasze produkty stały się jeszcze lepsze, wprowadziliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001. Stale ulepszamy naszą ofertę.Amii stosuje zasady zrównoważonego rozwoju i dba o środowisko naturalne. Jest także solidnym pracodawcą, czego dowodem jest fakt, że połowa zatrudnionych w naszej firmie osób pracuje tu od ponad 10 lat. Amii nie zapomina także o lokalnej społeczności i jest głównym sponsorem Klubu Sportowego Amii Nowosolna.

HISTORIA ALKOMATÓW W AMII SP. Z O.O.

Dystrybucją testerów trzeźwości zajmujemy się od 20 lat. Oferujemy zarówno proste w obsłudze, tanie urządzenia dla osób prywatnych, jak i profesjonalne atestowane alkomaty dla firm, policji czy innych służb specjalnych. Dzięki nam każdy może sprawdzić czy wolno mu wsiadać za kierownicę lub czy jego pracownik spełnia podstawowe wymogi bezpieczeństwa i higieny pracy.

Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych kontrahentów wśród których już od dawna są Policja, Straż Miejska, Wojsko, Sądy, Ochrona oraz firmy transportowe, drogowe i wiele innych firm a nawet osoby prywatne, którym zależy na bezpiecznej jeździe i zachowaniu prawa jazdy. Dodatkowym naszym atutem jest fakt, że od 20 lat nieprzerwanie prowadzimy pełną obsługę serwisową więc zakupione u nas alkomaty będą służyły przez wiele lat nawet po ustaniu gwarancji. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie ktoś wymaga profesjonalizmu, najlepszej oferty i najlepszej obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą :)

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć