Policyjne

Możliwość współpracy z służbami mundurowymi jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Zaufanie Policji Polskiej w zakresie zaopatrzenia i kalibracji alkomatów tylko potwierdza naszą pozycję na rynku. Alkomat policyjny AlcoBlow to wyjątkowo czuły tester trzeźwości, mogący pracować w trybie aktywnym (np. przesiewowe badanie trzeźwości podczas akcji kontrolno-prewencyjnych), jak i pasywnie (automatyczne pobranie próbki powietrza w celu sprawdzenia zawartości alkoholu w pomieszczeniu lub napoju). Jako wyłączny dystrybutor AlcoBlow zapewniamy kalibrację oraz serwis w naszych punktach w Łodzi i Warszawie. Nie jest to jedyny nasz model, w który chętnie inwestują służby mundurowe. Drugą grupą testerów trzeźwości są alkomaty dowodowe.

Profesjonalne urządzenia, o niebywałej czułości sensora elektrochemicznego, zapewniają dokładny, powtarzalny wyniki zapisywany w pamięci alkomatu lub drukowany za pośrednictwem dołączonej drukarki. Profesjonalne, dowodowe testery trzeźwości poddawane są wzorcowaniu w akredytowanym laboratorium pomiarowym.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć